Atribuită Cumpărare directă

FISA DE MAGAZIE BUC 100.00 HARTIE A4. ABSOLUT TOP 25.00 PIX CU SUPORT ADEZIV CORP ALB BUC 2.00 REZERVA PIX CELLO BUC 2.00 PIX SCHNEIDER K15 BUC 7.00 PIX CU GEL PILOT "SUPER GEL" BUC 3.00 BURETIERA ECADA BUC 1.00 RADIERA MILAN TRIUNGHIULARA BUC 2.00 DOSAR PVC BUC 75.00 FILE PROTECTIE NOKI 100BUC/SET SET 2.00 CORECTOR CU BANDA PELIKAN MINI BUC 2.00 CREION MECANIC ROTRING 0.5MM/0.7MM BUC 1.00 CAPSE NR.24/6 NOKI BUC 1.00

Număr anunț
DA26500610
Autoritate contractantă
Comuna Zanesti (Primaria) (CUI 2612952)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
418,64 RON
Valoare atribuită
418,64 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

418,64 RON

din 418,64 RON estimat