Atribuită
Cumpărare directă
NUMAR DE REFERINTA: 395 PRET DE CATALOG: 1.260,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 50720000-8 Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2) DESCRIERE: Revizie centrala combustibil solid - 3 buc Revizie cos de fum - 3 buc
- Număr anunț
- DA26501099
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA VLAD DANULESCU (CUI 17578760)
- Furnizor / câștigător
- KADATA PREST SRL (CUI 6683727)
- Cod CPV
- 50720000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.260 RON
- Valoare atribuită
- 1.260 RON
- Data publicării
- 05.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.