Atribuită Cumpărare directă

Denumire UM Cantitate Pret unitar Valoare Cartus toner original OKI MC853 45862840, black, 7000 pagini buc 3 307.15 921.45 Toner refill pentru OKI MC853, black buc 1 87.3 87.30 Toner refill pentru OKI MC853, cyan buc 1 87.3 87.30 Toner refill pentru OKI MC853, magenta buc 1 87.3 87.30 Toner refill pentru OKI MC853, yellow buc 1 87.3 87.30 Cartus toner original HP CE508X , CF360X black, 12500 pagini buc 1 949.9 949.90 Toner refill pentru HP CF360X, black, 1KG buc 1 209.85 209.85 Toner refill pentru HP CF360X, cyan, 1KG buc 1 209.85 209.85 Toner refill pentru HP CF360X, magenta,1KG buc 1 209.85 209.85 Toner refill pentru HP CF360X, yellow, 1KG buc 1 209.85 209.85 Cartus toner original Konica Minolta Bizhub C250I, TN-328 black, 28000 pagini buc 1 158.7 158.70 Cartus cerneala original HP 920XL, C2N92AE, cyan/magenta/yellow buc 1 363.5 363.50 Cartus cerneala original HP 45, 51645AE, black, 42ml buc 1 229.85 229.85 Cartus cerneala original HP 78, C6578D, color, 19ml buc 1 235.1 235.10 Ribon original Epson FX 1000/1050 buc 2 36 72.00 .

Număr anunț
DA26514303
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01853 CAPU MIDIA (CUI 4617824)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI 32794252)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.119,10 RON
Valoare atribuită
4.119,10 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.119,10 RON

din 4.119,10 RON estimat