Atribuită Cumpărare directă

TULPINI microbiologice PSEUDOMONAS AERUGINOSA ATCC 27853 -CEL MAI MIC PRET!! 1 flc*10 comprimate liofilizate X135,00 RON TULPINA ESCHERICHIA COLI ATCC 25922 -1 flc*10 comprimate liofilizate X135,00 RON, TULPINA STAPH. AUREUS ATCC 25923 -1 flc*10 comprimate liofilizate X135,00 RON, TULPINA STREP. PYOGENES ATCC 19615-1 flc*10 comprimate liofilizate X136,00 RON, TERMEN DE VALABILITATE 10.2021. PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA.

Număr anunț
DA26525826
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Cronice Sebis (CUI 3861919)
Furnizor / câștigător
KARISSMED TRADE SRL (CUI 32813052)
Cod CPV
33698100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
541 RON
Valoare atribuită
541 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

541 RON

din 541 RON estimat