Atribuită Cumpărare directă

UNITATE DE MASURA: PACHET COD SI DENUMIRE CPV: 39263000-3 Articole de birou (Rev.2) DESCRIERE: Biblioraft 14 buc. Sageti autocolante 32 buc. Folie autocolanta 61 m.l. Marker vopsea 1 buc. Rigla 30 cm 1 buc. Cutter 1 buc. File plastic 2 set Carton color 10 buc. Ace gamalie 4 cut. Folie plastifiat 100 buc. Hartie copiator A4 2 top Dosar plastic 25 buc. Folie DC Fix 25 m.l.

Număr anunț
DA26513434
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN NEGREANU (CUI 29028948)
Furnizor / câștigător
ARION SRL (CUI 1616816)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.280,92 RON
Valoare atribuită
1.280,92 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.280,92 RON

din 1.280,92 RON estimat