Atribuită Cumpărare directă

PRELUNGITOR 5m x 5 PRIZE Buc 6 TELEFON PANASONIC KX-TS580FXW Buc 1 CARTON COLOR A4 250 COLI Top 1 CARTON COLOR A4 250 COLI Top 1 CARIOCA CORECTOR PELIKAN Buc 11 MOUSE PAD Buc 10

Număr anunț
DA26506431
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
Furnizor / câștigător
ANDERS BIROTICA SRL (CUI 33132911)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
661,19 RON
Valoare atribuită
661,19 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

661,19 RON

din 661,19 RON estimat