Atribuită Cumpărare directă

PIEPT DEZOSAT REFRIGERAT 15.3KG X 13.50, SMANTANA 15% GR 5KG/BUC 2 X 31LEI/BUC, CASCAVAL DALIA 12.485KG X 19.50LEI/KG, COTLET PORC FARA OS 6.946 KG X 17.50LEI/KG, CEAFA PORC DEZOSATA 5.1KG X 17.50LEI/KG

Număr anunț
DA26537646
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
Furnizor / câștigător
JOLDOS PROIMPEX SRL (CUI 9399070)
Cod CPV
15100000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
722,81 RON
Valoare atribuită
722,81 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

722,81 RON

din 722,81 RON estimat