Atribuită
Cumpărare directă
4891199042140 BATERIE ULTRA ALCALINA 10*28 12V BUC 5.00*3.36 4891199011504 BATERIE ALCALINA 7.7*28 12V BUC 3.00*3.36 4008496568772 BATERII VARTA LONGLIFE POWER 4906/4+2 LR06 SET 5.00*11.76 4008496744183 BATERIE VARTA LONGLIFE MAX POWER 4703/5+3 AAA BUC 4.00*18.49
- Număr anunț
- DA26543776
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 159,66 RON
- Valoare atribuită
- 159,66 RON
- Data publicării
- 09.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.