Atribuită Cumpărare directă

Anvelopa iarna firestone 215/65r16 + janta tabla 16 dacia duster

Număr anunț
DA26502223
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA A ZONEI MONTANE (CUI 40631086)
Furnizor / câștigător
AUTOTEILE SRL (CUI 15157543)
Cod CPV
34351000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
475,63 RON
Valoare atribuită
475,63 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

475,63 RON

din 475,63 RON estimat