Atribuită Cumpărare directă

PACHET AMENAJARE LOC DE JOACA consta: 1 Complex de joaca (cod 107)............................................1 buc x 15600.00 2 Hinta cu 2 locuri cu protectie (cod 501)......................1 buc x 1680.00 3 Balansoar 2 persoane de lemn 3m (cod 313) ...............1 buc x 1595.00 4 Cos de gunoi selectiv (cod 747) .....................................1 buc x 990.00 5 Dale de cauciuc (cod 752)................................................96.8 mp x 136.00 6 Bordura de lemn..............................................................40 ml x 28.00

Număr anunț
DA26511974
Autoritate contractantă
Comuna Sântimbru (CUI 16363517)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
43325000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.149,80 RON
Valoare atribuită
34.149,80 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.149,80 RON

din 34.149,80 RON estimat