Atribuită
Cumpărare directă
1 PROSOPZBAX Cutie 20 seturi prosoape de hartie verde 1 strat 240 foi/set ZZ BAX 1.00 49.00 49.00 2 1966 Hartie igienica roz 2 straturi 40 role/set Onda SET 10.00 20.27 202.70 3 LU852360 Prosoape hartie Lucart Strong Multi-use 2 str. 22x23 cm 175 m, 2 Rol/bax SET 10.00 32.00 320.00
- Număr anunț
- DA26514425
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "ELENA GHIBA BIRTA" ARAD (CUI 3520024)
- Furnizor / câștigător
- B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 571,70 RON
- Valoare atribuită
- 571,70 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.