Atribuită Cumpărare directă

Pachet tonere : 1 buc x Drum unit original XEROX 101R00474, pret 250 ron fara tva 1 buc x Drum unit original BROTHER DR3400, pret:575.63 ron fara tva 1 buc x Cartus Toner original Black Brother TN3520, pret:675 ron fara tva mai putin

Număr anunț
DA26525643
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE ALBA (CUI 4562729)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500,63 RON
Valoare atribuită
1.500,63 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500,63 RON

din 1.500,63 RON estimat