Atribuită Cumpărare directă

Municipiul Bucuresti achizitioneaza ”Truse sanitare auto” conform cerințelor din Caietul de Sarcini atașat. Valoarea estimată a achiziției este de 2.726,50 lei fara TVA. Cantitate conform specificatii tehnice. Criteriul de atribuire: Pretul cel mai scazut. La momentul ofertării aveţi obligaţia de a posta in SICAP (www.e-licitatie.ro) valoarea pe pachet, iar pe adresa de mail gabriel.popescu@pmb.ro se vor transmite pentru deliberare:  Descrierea produselor conform cerintelor Caietului de Sarcini;  Oferta financiară;  Oferta tehnica. Produsele vor fi insotite de Factura fiscala.

Număr anunț
DA26509787
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
Furnizor / câștigător
NEOTRON TRADE SRL (CUI 36103678)
Cod CPV
33141623-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.726,50 RON
Valoare atribuită
2.726,50 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.726,50 RON

din 2.726,50 RON estimat