Atribuită
Cumpărare directă
Carti de vizita ADR VEST format 90 x 55 mm policromie fata / verso carton 350 g DCM + plastifiere mata fata/verso Cantitate totala: 800 bucati numar modele: 5 x 50 buc / model Total = 600 buc 2. Legitimatii format 9/5.5 cm tipar 4+4 carton 350g mat+plastifiere mata fata Tiraj -7 buc Pret total proiect: 534.16 lei + TVA
- Număr anunț
- DA26536547
- Autoritate contractantă
- Agentia Pentru Dezvoltare Regionala Vest (CUI 11354496)
- Furnizor / câștigător
- AGENTIA DE PRINT SI TIPAR S.R.L. (CUI 30862768)
- Cod CPV
- 22140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 534,16 RON
- Valoare atribuită
- 534,16 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.