Atribuită Cumpărare directă

Dimensiuni 150x65x100 Cadru metalic vopsit in camp electrostatic ,tablii laterale din pal melaminat cu grilaj rabatabil pe lungimea patului

Număr anunț
DA26500875
Autoritate contractantă
Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
Furnizor / câștigător
ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI 14900860)
Cod CPV
33192120-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.243,68 RON
Valoare atribuită
3.243,68 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.243,68 RON

din 3.243,68 RON estimat