Atribuită Cumpărare directă

Oferta de asigurare CASCO - B94XCM: -perioada de asigurare: 12 luni (17.10.2020- 16.10.2021); -suma asigurata: 58.142 RON; -modalitate de plata: plata integrala; -prima anuala de plata:- fara fransiza: 2.962 RON. -Fransize suplimentare: - 200 RON/ev., in cazul pagubelor produse exclusiv elementelor de sticla ale vehiculului (parbriz, geamuri laterale, luneta), fransiza se aplica doar in cazurile in care repararea elementului avariat este posibila, dar asiguratul opteaza pentru inlocuirea acestuia; - 450 RON/ev., in cazul pagubelor produse exclusiv jantelor la vehicul, fransiza se aplica incepand cu a doua dauna produsa jantelor in perioada de asigurare. Fransizele suplimentare de mai sus nu se cumuleaza cu alte fransize mentionate in polita de asigurare, daca este cazul.

Număr anunț
DA26515633
Autoritate contractantă
INSPECȚIA JUDICIARĂ (CUI 30246121)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.962 RON
Valoare atribuită
2.962 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.962 RON

din 2.962 RON estimat