Atribuită Cumpărare directă

10 6039918 BLAT MASA MOLID 2500X800X27MM BUC 2,00 237,00 398,32 75,68 20 6022291 CHERESTEA RIND. M A/B 2000X60X28MM BUC 12,00 10,29 103,76 19,72 30 6022282 CHERESTEA NERIND. M A/B 4000X48X24MM BUC 7,00 8,82 51,88 9,86 40 6029735 PANOU LEMN MOLID A 2000X200X27MM BUC 2,00 44,47 74,74 14,20 50 7009019 LAMA REZERVA CUT.(1 SET=1BUC) 612137 556 BUC 2,00 12,90 21,68 4,12 60 1030248 PRELUNGITOR 3P 3M 3X1,5 LOHUIS BUC 1,00 25,99 21,84 4,15

Număr anunț
DA26529230
Autoritate contractantă
Teatrul Al. Davila Pitesti (CUI 4229440)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
672,22 RON
Valoare atribuită
672,22 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

672,22 RON

din 672,22 RON estimat