Atribuită Cumpărare directă

NUMAR DE REFERINTA: LZFFH401CW PRET DE CATALOG: 1.176,39 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 37414200-5 Lazi frigorifice (Rev.2) DESCRIERE: Lada frigorifica GORENJE FH401CW, 384 l, H 85 cm, Clasa A+, alb

Număr anunț
DA26514201
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA ARAD (CUI 3861870)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
37414200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.176,39 RON
Valoare atribuită
1.176,39 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.176,39 RON

din 1.176,39 RON estimat