Atribuită
Cumpărare directă
Turbo Break DESCRIERE: Se utilizeaz atat la prespalare cat si la spalare in scopul cresterii alcalinitatii solutiei de spalare, ajuta la scoaterea murdariei dintre fibrele textile.In functie de tipul textilelor si al procesului de spalare dozajul ete intre 2-15 ml/kg de textile uscate pentru fiecare etapa de spalare. Ambalare bidon plastic 24 kg. Ozonit Super-Înalbitor si dezinfectant pentru textile • Pentru dezinfectia termochimica a textilelor la 550C si 700C, conform ghidurilor RKI (Robert Koch Institut, Germania); • Consum redus de energie în procesul de spalare; • Pastreaza calitatea tesaturilor • Degradare minima a tesaturilor, grad de alb ridicat • Certificat ecologic • Concentratie dubla Ambalare: canistra 22 kg
- Număr anunț
- DA26503324
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI 10543381)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.440,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.440,50 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.