Atribuită
Cumpărare directă
Alcool sanitar 0.5L Bureti vase 5/set Solutie spalat vase Pur 750ml Solutie spalat geam Ajax 500ml Solutie spalat pardoseala Ajax 1L Hartie ig 2 str 10buc/bax Clor Ace 1L Insecticid spray Raid Max galben Lavete bbc Manusi vinil M Mop 250gr Odorizant wc Sano cu suport Prosop rola 2 buc/set Solutie curatat mobila Pronto spray Sapun lichid 5L Saci menaj 120L Saci menaj 35L Saci menaj 60L Odorizant spray cu suport Matura pvc Faras pvc suport prindere coada Hartie dozator Tork dorizant electric Ambipur Odorizant camera Air Wick Solutie spalat tapiterie Biocarpet 750ml
- Număr anunț
- DA26510783
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.639,82 RON
- Valoare atribuită
- 2.639,82 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.