Atribuită Cumpărare directă

diluant universal 0,9 litri; pensule 30-50; teava rectangulara 15x15x6000x2; platbanda 20x3x6000; grund,ambalata la cutii de 0,9 kgo.75l; burghiu 6 mm pentru metal

Număr anunț
DA26505899
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BRAILA (CUI 17093659)
Furnizor / câștigător
UNISAL COMPANYSRL (CUI 21271398)
Cod CPV
44531510-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
156,29 RON
Valoare atribuită
156,29 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

156,29 RON

din 156,29 RON estimat