Atribuită
Cumpărare directă
Prosoapele cu derulare centrala va ajuta sa pastrati curatenia si igiena atat a angajatilor cat si a vizitatorilor dvs, fiind ideale pentru restaurante, toalete publice, hoteluri, centre medicale sau SPA, scoli etc. Delicate la atingere, super absorbante si economice, au un raport pret-calitate excelent. Acestea asigura o uscare eficienta si rapida a mainilor, fiind si extrem de economice. Specificatii prosoape hartie derulare centrala: Material: celuloza pura Culoare: alb Nr. straturi: 2 Ambalare: 6 buc/bax Dimensiune: 80 m Dezinfectant lichid pentru mâini, pe bază de alcool Soft Care Des E Spray H5 Diversey 20 l Biocid, avizat MS. Soft Care Des E Spray este un dezinfectant bactericid, fungicid, virucid, pe bază de alcool, dezvoltat pentru dezinfectarea fără apă a mâinilor. Soft Care Des E Spray este adecvat utilizării în toate domeniile, inclusiv domeniul sanitar și de prelucrare a alimentelor. Produsul Soft Care Des E Spray este AVIZAT BIOCID cu nr. 3673BIO/01/12.24 , eliberat de catre Ministerului Sanatatii, Comisia Nationala pentru produse Biocide. Specificatii hartie igienica Tork Smart One 472193: Sistem: T9 - sistem SmartOne Mini pentru role de hartie igienica Material: celuloza pura Dimensiuni: latime rola: 13,4 cm x lungime rola: 111,6 m x diametru rola: 15 cm x diametru interior rola: 4,4 cm Numar servetele/rola: 620 Lungime foaie: 18 cm Numar straturi: 2 Numar bucati in bax: 11 Greutate: 0,493 kg Culoare: alba Embosata: nu Print: da
- Număr anunț
- DA26536981
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic "Carol I" Valea Doftanei (CUI 2843787)
- Furnizor / câștigător
- DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
- Cod CPV
- 33771000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.375,04 RON
- Valoare atribuită
- 3.375,04 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.