Atribuită Cumpărare directă

servicii de asigurare CASCO pentru - Microbuz Mercedes-Bez Sprinter, cap cil: 2143 kw, putere 120, 20 locuri, MMTA 5000 kg, 12 luni, 29.10.2020 - 28.10.2021, suma asigurata: 118.880, prima de asigurare: 8.298,20 lei

Număr anunț
DA26504657
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.298,20 RON
Valoare atribuită
8.298,20 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.298,20 RON

din 8.298,20 RON estimat