Atribuită
Cumpărare directă
pachet alimente NUMAR DE REFERINTA: 733693731 PRET DE CATALOG: 838,72 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 15800000-6 Diverse produse alimentare (Rev.2) DESCRIERE: CARTOFI ALBI RO.10KG BUC CONOPIDA PL KG C.I VRAC LAMAI MAYER TR KG CI VRAC ROSII RO KG VRAC GAROM ANANAS BUCATI 565G BEKESI GRIS DE GRAU 1KG ELMAS STAFIDE AURII500G PODRAVKA VEGETA500G +100G PION NAP.CR.ARAHIDE 1KG COVALACT BRANZA GR.VACI6% SOLOM.BRANZA GRASA VACI 1 AVI OUA COD 2 CLASA L 5X3 BUNICA B.MUSTAR HR.300G TOMI KETCHUP DULCE 500G UNIVER KETCHUP IUTE 470G PULPE SUP.CU OS SI P.CASE PULPE SUP.CU OS SI P.CASE PULPE SUP.CU OS SI P.CASE ZMEURA 1KG MAGGI CUB GAINA 120G ACTIMEL ZMEURA 8X100ML SECRET.BUNICII DROJDIE 5X D ALE GURII MALAI 1KG BEKESI FAINA BL55 1KG mai putin
- Număr anunț
- DA26522669
- Autoritate contractantă
- CENTRUL FINANCIAR GRADINITA PP NR 20 ARAD (CUI 3520083)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 838,72 RON
- Valoare atribuită
- 838,72 RON
- Data publicării
- 07.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.