Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1.MATURA MAGAZIN 400 MM #5945404008472 buc 2 13.0252 2.COADA DE LEMN FILETATA 1.2M #6423997342016 buc 2 3.2773 3.CREION TAMPLARIE 240MM TIP BUTOIAS #6421948091815 buc 10 1.5966 4.RULETA 8M #3838909121345 buc 1 41.9328 5.SET SACI PRAF 30L-2351170 #4006825528763 #5901571021027 buc 1 33.5294 3 6.692825 GRUND CT17 10L DE PROFUNZIME #5946043000216 buc 2 48.3193 7.ROBINET SFERIC APA KM2 25B I-I 3.4 #5901095604904 buc 2 14.2773 8.DISC DIAMANTAT SEGMENTAT #6425081000116 buc 1 67.1429 9.DISC DIAMANTAT PT.BETONARMAT GEPARD230 #6425081000277 buc 1 242.8571 10.DISC DIAMANTAT SEGMENTAT #6425081000116 buc 2 67.1429 11.PROFIL PM14072 AL. TERCERE SIMP. AU 38MM/270CM #5948950035589 #5907749012057 buc 3 32.3529 12.PLINTA PP62-0-122 CANAL PERFECTA STEJAR NEGRU 2.5ML #5900483068861 buc 5 10.916 13.COLT EXT.PP62-P-3-122 PERFECTA STEJAR NEGRU 4BUC-PAC #5948950055624 buc 4 8.395 14.IMBINARE PP62-P-2-122 PERFECTA STEJAR NEGRU 4BUC-PAC #5948950055532 buc 1 6.4706 15.CUTTER CARCASA PLASTIC 3 LAME REZ. #7501206645512 buc 1 10.5042 16.PRAF CRETA 115GR CULOARE ROSIE #6421948175072 buc 1 4.1176 17.FIR DE PLUMB PUNCH 30M #9002588306711 buc 1 23.9496 18.DISC DIAMANTAT SEGMENTAT #6425081000116 buc 1 67.1429 19. BUTELIE GAZ STAND.VALVA7-16 210GR ANTI ROTIRE #8011982973321 buc 2 27.3109 20.MEMBRANA RECIIPIENT 24L AQUA SISTEM #2000000309521 #7420169999718 buc 1 24.2857 21.BANDA DE AVERTIZARE ALB-R
- Număr anunț
- DA26502113
- Autoritate contractantă
- COMUNA ACATARI (CUI 4323578)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.653,83 RON
- Valoare atribuită
- 1.653,83 RON
- Data publicării
- 05.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.