Atribuită
Cumpărare directă
Condiții: -adeverință medicală, cazier judiciar, curriculum vitae,diploma care să ateste pregătirea profesională/certificat de înregistrare fiscală din care să reiasă domeniul de activitate, raport activitate, certificat de integritate comportamentală; Pe perioada vacantelor de iarna si primavara precum și a zilelor libere prevăzute de lege, aceste ore nu sunt plătite.
- Număr anunț
- DA26504361
- Autoritate contractantă
- Scoala Populara de Arte si Meserii Rm.Valcea (CUI 5785990)
- Furnizor / câștigător
- DOINA MIGLECZI-LEIRA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 38211480)
- Cod CPV
- 80000000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.890 RON
- Valoare atribuită
- 10.890 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.