Atribuită
Cumpărare directă
1X30 ARO OUA M,MALINA MUSCHI FILE,PULPE PUI SUP DZ F P VA,PULPE CURCAN SUPERIOARE DEZ PENES,LAMAI,NECTARINE,MERE ROYAL GALA,BANANE DOLE,CEAPA GALBENA,MORCOVI,ARDEI BIANCA,CARTOFI ALBI 60,500G BANEASA MACAROANE,1KG DERONI OREZ CAMOLINO,1KG GOLDMAYA MALAI
- Număr anunț
- DA26502021
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ARMONIA (CUI 29344312)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 03142500-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.447,71 RON
- Valoare atribuită
- 1.447,71 RON
- Data publicării
- 05.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.