Atribuită
Cumpărare directă
Accesorii saboti - 64 ron, Saboti - 126 ron, Rulment roata - 168 ron, Cabluri frana, 2buc - 84 ron/buc, Discuri frana, 2 buc - 172 ron/buc , Placute frana - 112 ron, Brat suspensie, 2 buc - 211 ron/buc, Cap de bara, 2buc - 60 ron/buc, Bielete directie, 2buc - 80 ron/buc, Bielete directie, 2 buc - 60 ron/buc, Bucse - 60 ron, Kit ambreiaj - 1140 ron, Volanta - 1540 ron, Filtru aer - 46 ron, Filtru combustibil - 116 ron, Filtru ulei - 28 ron, Filtru polen - 36 ron, Ulei Dacia 5L - 186 ron, Ulei Dacia 1L, 2 buc- 36 ron/buc, Kit distributie - 314 ron, Pompa apa - 373 ron, Antigel 1.5L, 3 buc - 21 ron/buc, Conducta - 34 ron, Manopera - 1600 ron
- Număr anunț
- DA26501229
- Autoritate contractantă
- COMUNA DORNA CANDRENILOR (PRIMARIA COMUNEI DORNA CANDRENILOR) (CUI 4326914)
- Furnizor / câștigător
- AUTO SERVICE RATIU S.R.L. (CUI 26622538)
- Cod CPV
- 50112100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.228,57 RON
- Valoare atribuită
- 6.228,57 RON
- Data publicării
- 05.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.