Atribuită
Cumpărare directă
FARMEC Loțiune dezinfectantă mâini 5000 ml este o soluție antibacteriană, antifungică, virucidă cu acțiune rapidă, cu o concentratie de alcool 70% destinată păstrării în perfectă stare de igienă a pielii mâinilor. Utilizare: O cantitate de aproximativ 3 ml se aplică pe suprafața pielii. Se freacă mâinile până la uscare. Nu se clătește. Exclusiv de uz extern. A nu se lăsa la îndemâna copiilor. CATEGORIA DE UTILIZATORI: Industrial, Colectivitati, Profesional, Public larg PRODUS BIOCID AVIZAT DE MINISTERUL SANATATII COMISIA NATIONALA PENTRU PRODUSE BIOCIDE: Aviz BIO 5061/01/12.24 Autorizatie INCDMMC: 45/10.04.2020 FARMEC Sapun lichid antibacterian 500 ml - Formulă eficientă de protecție. Tradiție și inovație românească. Spălarea mâinilor este cea mai eficientă metodă de protecție împotriva microorganismelor. Săpunul lichid este destinat întregii familii pentru igiena cotidiană. Formula sa activă antibacteriană este îmbogățită cu glicerină de origine vegetală, pentru protecția împotriva uscării excesive a pielii mâinilor
- Număr anunț
- DA26540636
- Autoritate contractantă
- Termoficare Napoca SA (CUI 201330)
- Furnizor / câștigător
- FARMEC SA (CUI 199150)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.882,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.882,70 RON
- Data publicării
- 09.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.