Atribuită
Cumpărare directă
Maner portiera - 662 ron, Filtru aer - 74 ron, Filtru combustibil - 128 ron, Filtru polen - 38 ron , Filtru ulei - 32 ron, Ulei 5W30 5L - 288 ron, Ulei 5w30 1L, 2 buc - 59 ron/buc, Telescoape, 2 buc - 746 ron/buc, Bieleta antiruliu, 2 buc - 77 ron/ buc, Manopera 550 ron
- Număr anunț
- DA26501190
- Autoritate contractantă
- COMUNA DORNA CANDRENILOR (PRIMARIA COMUNEI DORNA CANDRENILOR) (CUI 4326914)
- Furnizor / câștigător
- AUTO SERVICE RATIU S.R.L. (CUI 26622538)
- Cod CPV
- 50112100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.971,43 RON
- Valoare atribuită
- 2.971,43 RON
- Data publicării
- 05.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.