Atribuită Cumpărare directă

NUMAR DE REFERINTA: 310 PRET DE CATALOG: 42,57 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 22000000-0 Imprimate si produse conexe (Rev.2) DESCRIERE: Condica A3,100 file ,cop mucava+grabolit

Număr anunț
DA26534274
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ELENA DOAMNA TULCEA (CUI 28643642)
Furnizor / câștigător
TIPO-MEDIA S.R.L. (CUI 14061342)
Cod CPV
22000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
212,85 RON
Valoare atribuită
212,85 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

212,85 RON

din 212,85 RON estimat