Atribuită Cumpărare directă

Consumabile pentru echipament detectare urme explozibil (canistre desicant, filtre pentru canistre desicant, site desorber)

Număr anunț
DA26540863
Autoritate contractantă
S.N. Aeroportul International Mihail Kogalniceanu - Constanta S.A. (CUI 11212645)
Furnizor / câștigător
BUSINESS PLUS SRL (CUI 15732322)
Cod CPV
38900000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.460 RON
Valoare atribuită
11.460 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.460 RON

din 11.460 RON estimat