Atribuită Cumpărare directă

SIFON DE SCURGERE INCASTRAT CU SITA INOX PENTRU CADITE DE DUS CONSTRUITE PREVAZUT CU MULTI VENTIL SI MAI MULTE IESIRI CORP PLASTIC SI PICIOARE DE REGLARE DIMENSIUNI 12X400-600 CU MUFARE RAPIDA , DIAMETRUL 50 MM

Număr anunț
DA26521183
Autoritate contractantă
Complexul Sportiv National Snagov (CUI 4754880)
Furnizor / câștigător
ALL 4 SAFE SRL (CUI 17275596)
Cod CPV
44410000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.925 RON
Valoare atribuită
1.925 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.925 RON

din 1.925 RON estimat