Atribuită Cumpărare directă

Ansi Group International ofera servicii reparatii pentru tamplarie din PVC. Inlocuire Broaste, Inlocuire balamale, Inlocuire manere, Inlocuire contraplaci inchidere, Inlocuire butuci cu cheie. Deblocari usi si ferestre.

Număr anunț
DA26506918
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 133 (CUI 4283899)
Furnizor / câștigător
ANSI GROUP INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 36350147)
Cod CPV
45421000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat