Atribuită Cumpărare directă

1042688 DERULATOR 4PRIZE FLANSE MET 3x2,5MM 50M 251,26 1 BUC 1011203 POLIZOR 840W 125MM 9558HNRGX3 268,07 1 BUC 1051894 MASINA UNIVERSAL DRILL 18 06039C8002 357,06 1 BUC 1033304 CIOCAN ROTOPERC. 730W DH24PH HIKOKI 478,15 1 BUC 1006739 CLESTE PAPAGAL SPK 1 1/2'' 70523 102,52 2 BUC 1013410 FOARFECA PLASTIC ROCUT 42TC 52000 196,64 1 BUC 1009244 CHEIE FILTRU CU LANT 60-140 206 601025 85,71 1 BUC 1046118 SET 9 CAP. CHEI TUB 6L SINA 1/2 900586 46,73 1 SET 7005891 ANTR.CLICHET REVERS260MM 190.1A BI611782 115,13 1 BUC 1043626 TRUSA 17 BURGHIE/DALTI SDS PLUS 402555 148,74 1 BUC

Număr anunț
DA26508138
Autoritate contractantă
Comuna Sageata (Primaria Comunei Sageata) (CUI 4154266)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.152,53 RON
Valoare atribuită
2.152,53 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.152,53 RON

din 2.152,53 RON estimat