Atribuită
Cumpărare directă
MASA GINECOLOGICA IN VEDEREA EXAMINARII MEDICALE • Structura de otel cu acoperire epoxidică • Înălțimea reglabilă prin pedalele bilaterale cu pedală hidraulică. • Spatar actionat cu piston de la poziția orizontală la cea așezată • Suportul pentru picioare se poate ridica pentru poziția orizontală • Tava de reziduuri din inox • Reglabila pe înălțime • Capacitate de încărcare de 200 kg • 4 picioare cu nivelare • Tapițată în vinil, ignifug M-2, antimicrobian, antibacterian, antimicotic, rezistență la abraziune ridicată, rezistent la sânge și urină . Saltea cu spumă • Suport pentru rulouri de hârtie inclus
- Număr anunț
- DA26507144
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
- Cod CPV
- 33192200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.500 RON
- Valoare atribuită
- 14.500 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.