Atribuită Cumpărare directă

CATALOG INVATAMANT PRESCOLAR ROSU C016 BUC 3 CATALOG INVATAMANTUL PRIMAR I-IV ROSU C028b BUC 12 CATALOG INVATAMANTUL GIMNAZIAL V-VIII ALBASTRU C031 BUC 12

Număr anunț
DA26542212
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL (CUI 29084646)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
Cod CPV
22461000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
579,90 RON
Valoare atribuită
579,90 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

579,90 RON

din 579,90 RON estimat