Atribuită
Cumpărare directă
Denumire MA Cant. -------------------------- -- -------- SPATA PORC DEGR.DEZ.KG KG 13,905 BANANE DOLE EC CCA 18KG C CA 7 ARNOS GARTENE 200G PG 20 TPS FAINA ALBA 000 1KG PG 2 AROVIT GEM CAISE PAT.5KG GL 1 ARDO AMESTEC MEXICAN 5LE. BU 6 R.SCOTTI OREZ BOB PREF.1K PG 6 FILE SALAU NIL 300-500 CG KG 24,000 HOCHLAND CASCAVAL CLASIC BU 2 CORONITA ZAHAR 1KG PG 6
- Număr anunț
- DA26537451
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA DUMBRAVITA (CUI 29128270)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.763,15 RON
- Valoare atribuită
- 1.763,15 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.