Atribuită
Cumpărare directă
SOLUTIE DEZINFECTANTA PT SUPRAFETE,CE PREZINTA ACTIVITATE BACTERICIDA SI FUNGICIDA 0.750 L Soluție de curățare multifuncționala cu eficiență ridicată pentru curățarea , igienizarea și degresarea suprafețelor din casa si birouri precum: mobilier (mese, scaune, birouri, mânere sertare și uși), a aparatelor electronice (monitoare, display lcd, telefoane mobile), aparatelor electrocasnice; geamurilor; pardoselilor, suprafețe ale autovehiculelor (bord, volan, usi, parbriz) Este un produs pe baza de alcoool etilic 77%, alcool izopropilic 10% si apa demineralizata. Autorizatie emisa de I.N. de Cercetare -Dezvoltare Medico-Militara ,,Cantacuzino”
- Număr anunț
- DA26524949
- Autoritate contractantă
- Biblioteca Judeteana Antim Ivireanul Valcea (CUI 2541193)
- Furnizor / câștigător
- ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 189,15 RON
- Valoare atribuită
- 189,15 RON
- Data publicării
- 07.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.