Atribuită Cumpărare directă

MIX VACUTA PG 2.5 20KG X 4.80LEI/KG,COTLET PORC FARA OS 10.3KG X 17.50LEI/KG,PIEPT DEZ REFRIGERAT 19.8KG X 14.00LEI/KG,PULPA PORC FARA OS 10.2KG X15.00LEI/KG

Număr anunț
DA26512597
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
Furnizor / câștigător
JOLDOS PROIMPEX SRL (CUI 9399070)
Cod CPV
15100000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
706,45 RON
Valoare atribuită
706,45 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

706,45 RON

din 706,45 RON estimat