Atribuită Cumpărare directă

BANANE CI.CCA.18KG C.I CA 1 1 63,87 MERE GOLDEN RO KG C.I KG 10,3... mai departe

Număr anunț
DA26545190
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala " S.Illyes Lajos" Sovata (CUI 29033006)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.196,55 RON
Valoare atribuită
1.196,55 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.196,55 RON

din 1.196,55 RON estimat