Atribuită
Cumpărare directă
FILTRU ULEI, Filtru aer , CURATITOR FRANE, ANTIGEL 1L, ANTIGEL 1L, APA DISTILATA, ULEI, MOTOR RAVENOL, ULEI MOTOR RAVENOL 10W40/4L, BEC P21W, filtru combustibil, Inlocuit ulei + filtre motor, INLOCUIT SET DISTRIBUTIE CUPOMPA APA, Geometrie roti , aerisit frane, piesae si manopera Baterie pornire
- Număr anunț
- DA26542598
- Autoritate contractantă
- LICEUL DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA (CUI 3126535)
- Furnizor / câștigător
- CORZAH AUTO GROUP SRL (CUI 12136554)
- Cod CPV
- 50112000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.808,54 RON
- Valoare atribuită
- 1.808,54 RON
- Data publicării
- 09.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.