Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectie-0,20 lei/mp oentru sediul SGA Gorj Substantele folosite sunt Virucide , Bactericide si Fungicide avizate de ministerul sanatatii.

Număr anunț
DA26540955
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE - ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA JIU (CUI 23886365)
Furnizor / câștigător
GRECU TATIANA & ION SNC (CUI 11988850)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
537,60 RON
Valoare atribuită
537,60 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

537,60 RON

din 537,60 RON estimat