Atribuită Cumpărare directă

UPS 1000VA, Line Interactive, 1000VA/600W

Număr anunț
DA26508305
Autoritate contractantă
Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
Furnizor / câștigător
UNITECH COMPUTER SRL (CUI 13805410)
Cod CPV
31682530-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
689,06 RON
Valoare atribuită
689,06 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

689,06 RON

din 689,06 RON estimat