Atribuită Cumpărare directă

piept pui fara os si piele10x19.72, ficat pasare 11x10.09, pulpe pui dezosate 11x15.20

Număr anunț
DA26540616
Autoritate contractantă
CENTRUL DE INGRIJIRE SI ASISTENTA BOZIENI (CUI 2613958)
Furnizor / câștigător
LARGER CARM SRL (CUI 35185351)
Cod CPV
15112100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
475,39 RON
Valoare atribuită
475,39 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
11.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

475,39 RON

din 475,39 RON estimat