Atribuită
Cumpărare directă
4 Corporate Flexible Acces 4G SSD + EO Date national nelimitat Plan tarifar cu minute si SMS-uri nelimitate in retelele Telekom Romania, in toate retelele nationale si minute nelimitate in retelele internationale fixe Europa, retele fixe si mobile SUA, Canada si Israel si trafic de date national nelimitat inclus in abonament efectuat la o viteza maxima estimata in 4G de 150 Mbps descarcare (downstream) si 50 Mbps incarcare (upstream). Pentru a asigura stabilitatea si disponibilitatea serviciului, continutul de tip video va fi disponibil la un profil cu rezolutia de maxim 480p si 1,5 Mbps.Planul tarifar este incompatibil cu serviciul Roaming. Pret total lunar 20 euro fara tvA 1 EURO = 4.8741 Lei
- Număr anunț
- DA26536634
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CHIRPAR (CUI 17748210)
- Furnizor / câștigător
- TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S.A. (CUI 11952970)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.169,76 RON
- Valoare atribuită
- 1.169,76 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.