Atribuită
Cumpărare directă
Dimensiuni: 2200 x1200 mm Tabla scolara monobloc verde, cu suprafa?a metalo-ceramica Caracteristici: suprafa?a de lucru metalo-ceramica magnetica, de culoare verde, formata din tabla de o?el 0,27 mm, emailata cu pudra ceramica. Rama din aluminiu de 20 mm, cu nervuri de rigidizare. Spatele este realizat din tabla zincata de 0,3mm. Col?ar din ABS. Prinderea pe perete se realizeaza cu ajutorul unor col?are metalice, cu dibluri ?i ?uruburi cu sistem de autofiletare. Tabla este prevazuta cu suport pentru creta ?i carioca. Fixarea de perete se face cu 4 ?uruburi ( sunt incluse în set). Tabla este incasabila la ?ocuri punctuale. Garan?ie: 2 ani Termen de exploatare a suprafe?ei ceramice: nelimitat.
- Număr anunț
- DA26543990
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 30195500-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.240 RON
- Valoare atribuită
- 5.240 RON
- Data publicării
- 09.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.