Atribuită
Cumpărare directă
Detalii tehnice: - Debit max.: 7,1 l/h @ 7 bar - Material: Acryl/PTFE - Cap de dozare cu ventil manual de aerisire - Alimentare: 230 V 50 Hz - Fara stecher priza (open – end) – disponibil la cerere - Fara releu – disponibil la cerere - Kit de instalare inclus: sorb aspiratie; 2 m furtun aspiratie; 5 m furtun refulare; injector - Control: manual + extern prin impulsuri (multiplicare / demultiplicare)
- Număr anunț
- DA26546193
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI 7179966)
- Furnizor / câștigător
- VERDER ROMANIA SRL (CUI 6563054)
- Cod CPV
- 42122230-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.315,90 RON
- Valoare atribuită
- 9.315,90 RON
- Data publicării
- 09.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.