Atribuită Cumpărare directă

Pachet cu produse profesionale de curatenie: Hartie igienica impaturita WP3002 - 4 bax Prosoape rola Scott Max KC6691 - 4 bax Sapun lichid 1L - 20 buc Prosoape Scott KC 6697 - 3 bax Saci menaj 120L -30 role Saci menaj 35L - 100 role Pastile rezervor 4buc/set - 26 set Pastile rezervor 2buc/set - 8 set Det Domestos 750 ml - 15 buc Det. Sano 2L - 8 buc Pronto spray - 8 buc Det geamuri Crystal Vetri - 15 buc Det vase Viva 1 L - 10 buc Laveta microfibra -10 buc Manusi marimea L - 6 cutii Ace Clor 1 L - 15 buc Cilit Bang spray - 15 buc Mop bumbac - 10 buc Bureti vase 10buc/set - 2 set Dezinfectant Purell 500 ml - 20 buc

Număr anunț
DA26513037
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE STIINTE SPATIALE-FILIALA INFLPR (CUI 28521106)
Furnizor / câștigător
CLEAN HOUSE S.R.L. (CUI 17219820)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.717,67 RON
Valoare atribuită
5.717,67 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.717,67 RON

din 5.717,67 RON estimat