Atribuită
Cumpărare directă
pachet produse papetarie: biblioraft pp 75mm buc 10 x 5.88 folii pvc top 2 x 8.40 scotch cu suport buc 3 x 5.46 hartie xerox A4 top 10 x 13.45 indicatoare sageti buc 20 x 3.78 indicator pastreaza distanta buc 10 x 5.04 pix buc 10 x 0.84 creion mecanic Rotring buc 1 x 12.18
- Număr anunț
- DA26513423
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala „Mircea Dragomirescu” Medgidia (CUI 29297563)
- Furnizor / câștigător
- INGA MED PRO SRL (CUI 15264574)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 373,11 RON
- Valoare atribuită
- 373,11 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.